Ομάδες και πρόγραμμα τουρνουά ακαδημιών καλαθοσφαίρισης - Καλοκαίρι 2015

  • Πρόγραμμα τουρνουά καλοκαίρι 2015

  • Ομάδες τουρνουά καλοκαίρι 2015

A' Παμπαίδων - Παίδων

Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
06/06 08:00 - 09:00 REAL - MACCABI
CSKA - BARCELONA
07/06 08:00 REAL - CSKA
BARCELONA - MACCABI
13/06 08:00 BARCELONA - REAL
MACCABI - CSKA
14/06 08:00 A1 - A4
A2 - A3
20/06 08:00 A3 - A1
A2 - A4
27/06  

ΤΕΛΙΚΟΣ Α'
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Α'

Β' Μίνι

Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
06/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
LAKERS - CAVS
WARRIORS - BUCKS
07/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
BUCKS - LAKERS
CAVS - WARRIORS
13/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
WARRIORS - LAKERS
CAVS - BUCKS
14/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
B1 - B4
B2 - B3
20/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
B3 - B1
B2 - B4
27/06   ΤΕΛΙΚΟΣ Β'
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β'

Γ' Juniors

Ημερομηνία Ώρα Ομάδες
06/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΡΗΣ - ΔΙΑΣ
07/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
ΔΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ
13/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΙΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΡΗΣ
14/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
Γ1 - Γ4
Γ3 - Γ2
20/06 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
Γ3 - Γ1
Γ4 - Γ2
27/06   ΤΕΛΙΚΟΣ Γ'
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Γ'

Read more

Α' Παίδων - Παμπαίδων

REAL MACCABI CSKA BARCELONA
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΓΚΛΑΣ Α. ΚΟΝΔΗΛΙΩΤΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΑΡΠΗΣ Ι. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΗΛΙΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΙΩΡ. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.
ΜΟΣΧΟΣ ΑΛΕΞ. ΜΠΕΡΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ. ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ.
ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘ. ΣΑΛΑΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞ. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΠΑΝ. ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ Γ.
ΓΟΥΡΔΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Β. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΠΟΤΗΣ ΑΛΕΞ. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΑΡ. ΚΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΑΝΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘ. ΔΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.
ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣ. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΦΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΑΓΓ.
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΥΚΟΚΑΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΕΤΡΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.

Β' Μίνι

CAVS WARRIORS LAKERS BUCKS
ΧΑΪΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΜΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΤΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΛΑΚΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝ. ΓΚΡΑΜΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΡΑΒΟΚΕΦΑΛΟΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. ΤΣΙΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΒΡΙΓΚ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΡΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΡΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΚΡΙΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΡΟΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΔΗΜΟΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΔΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΑΛΚΑΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΛΑΚΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΣΙΜΠΙΛΙΔΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΡΑΣ. ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΜΠΙΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΦΛΟΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
      ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
      ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γ' Juniors

ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΡΗΣ ΔΙΑΣ
ΑΛΕΤΟΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΚΥΡΟΛΙΒΑΝΟΣ Κ. ΚΕΦΑΛΑΣ Γ. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΧΡ.
ΛΕΒΕΛΙΤΑΚΗΣ Δ. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΜΗΤΣΙΚΑΣ Ν. ΜΟΥΣΧΗΣ ΧΑΡ.
ΓΙΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΜΟΥΣΧΗΣ ΔΗΜ.
ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΧΡ. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Μ. ΣΓΟΥΡΑΣ Κ.
ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝ. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΦΡΟΥΛΙΤΑΣ ΘΕΟΦ. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧ. ΦΛΟΓΕΡΑΣ Ν. ΤΣΙΓΚΑ ΣΕΜΙΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΒΑΛΚΑΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝ.
    ΣΑΜΙΩΤΗΣ Β

Read more

Βρίσκεστε εδώ: Αρχική ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΠΑΣΚΕΤ Ανακοινώσεις Ομάδες και πρόγραμμα τουρνουά ακαδημιών καλαθοσφαίρισης - Καλοκαίρι 2015