Ομάδες και πρόγραμμα τουρνουά ακαδημιών - Χριστούγεννα 2014

Ομάδες και πρόγραμμα τουρνουά ακαδημιών

Πρόγραμμα τουρνουά ακαδημιών Χριστούγεννα 2014

Σάββατο 27/12/2014

  ΓΗΠΕΔΟ Α ΓΗΠΕΔΟ Β
08:00 - 08:50 ΚΡΟΝΟΣ - ΔΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ
08:50 - 09:40 REAL - MACCABI  
09:40 - 10:30 CSKA - BARCELONA  
10:30 - 11:20 LAKERS - BULLS ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ
11:20 - 12:00 HEAT - BUCKS  

Κυριακή 28/12/2014

  ΓΗΠΕΔΟ Α ΓΗΠΕΔΟ Β
08:00 - 08:50 ΚΡΟΝΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ
08:50 - 09:40 REAL - CSKA  
09:40 - 10:30 BARCELONA - MACCABI  
10:30 - 11:20 LAKERS - HEAT ΘΗΣΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
11:20 - 12:00 BULLS - BUCKS  

Δευτέρα 29/12/2014

  ΓΗΠΕΔΟ Α
08:00 - 08:50 ΟΛΥΜΠΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ
08:50 - 09:40 ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣ
09:40 - 10:30 BARCELONA - REAL
10:30 - 11:20 MACCABI - CSKA
11:20 - 12:00 HEAT - BULLS
12:00 - 12:40 LAKERS - BUCKS

Τρίτη 30/12/2014

  ΓΗΠΕΔΟ Α
09:00 - 10:00 ΤΕΛΙΚΟΣ
10:00 - 11:00 ΤΕΛΙΚΟΣ
11:00 - 12:00 ΤΕΛΙΚΟΣ
12:00 - 12:30 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ JUNIORS

Ομάδες τουρνουά ακαδημιών Χριστούγεννα 2014

REAL MACCABI CSKA BARCELONA
Κοντογεωργόπουλος Νίκος Μπιλής Δημήτρης Αναστασόπουλος Παναγιώτης Τζαμάκος Κων/νος
Τζελέπης Δημοσθένης Πίτσιος Αντώνης Λυκοκάπης Γρηγόρης Γεωργακόπουλος Κων/νος
Χριστοδουλόπουλος Κων/νος Πίτσιος Νίκος Κοντός Θέμης Κατσιγιάννης Αθανάσιος
Συνοδινός Βαγγέλης Κακαφώνης Νίκος Χατζηκυριάκος Νικόλαος Φωτάκης Κων/νος
Μεμάι Αγγελος Κακαφώνης Κων/νος Μέρμελας Κων/νος Μωραίτης Βασίλης
Ρόδης Κων/νος - Νίκος Σαββόπουλος Χρήστος Κρεμανταλάς Αστέριος Γεωργιόπουλος Δημήτρης
Καπαρελιώτης Θανάσης Γεωργακόπουλος Ραφαήλ Γιανιώτης Αλέξης Γεωργακόπουλος Αλέξης
Μπάστας Παναγιώτης Συριατός Μιχαήλ Σαμιώτης Σπύρος Παπουτσής Χρήστος
Σωτηρόπουλος Φίλιππας Παναγιωτόπουλος Σπύρος Μυλωνάς Κων/νος Κόκαλης Παναγιώτης
Καλουδιώτης Αγγελος Κολακές Γιάννης Κοντογεωργόπουλος Αλέξανδρος Γεωργακόπουλος Ανδρέας
Αθανασόπουλος Γιάννης Κολακές Θεόδωρος Χαλαιζίδης Γιάννης Ευσταθίου Χάρης
Λεωνιδόπουλος Θανάσης Δουρβετάκης Σπύρος Συριόπουλος Στέλιος Γουρδούπης Νίκος
Κοντογιαννάτος Νίκος Δούλος Αριστείδης Παπακωστόπουλος Γιάννης Πλώτας Αθανάσιος
Φίλλιπας Σωτήρης Δούλος Διονύσιος Τσίχλας Νικόλαος Μαρκόπουλος Φώτης

 

ΚΡΟΝΟΣ ΔΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
Σαλάγας Σωτήρης Παναγόπουλος Αγγελος Παπακανέλλος Γεράσιμος Κωνσταντακόπουλος Γεώργιος
Ζάγκλας Απόστολος Τσιοδούλος Αγγελος Τζανετάτος Σταύρος Κωνσταντακόπουλος Ανδρέας
Παπαναγιώτου Αθανάσιος Παπανικολάου Γεώργιος Στεφανόπουλος Κων/νος Τσατσουρής Νίκος
Παναγιωτόπουλος Ευγένιος Πετρόπουλος Φώτης Φλαμμής Δημήτριος Καπογιαννόπουλος Ηλίας
Γαλανόπουλος Κων/νος Αρβανίτης   Παπαδημητρόπουλος Βασίλης Γούβης Γεώργιος
Καπότης Απόστολος Φραντζής Αλέξιος Παπαθεωδορόπουλος Αγγελος Καρπής Γιάννης
Κοκμοτός Παναγιώτης Κούγελος Αλέξανδρος Δημητρόπουλος Χρήστος Γιάννος Γεώργιος
Γκαδόλος Νίκος Ζαφείρης Γεώργιος Ντερτινής Νικόλαος Θεοδωρόπουλος Παναγιώτης
Σταθόπουλος Νίκος Σπανόπουλος Βλάσσης Κουτσούκος Γεώργιος Μανίκας Ελευθέριος
        Μόσχος Αλέξανδρος Ρόδης Κων/νος
            Μπακογιάννης Δημήτρης
            Δαουλάρης Βασίλης

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΣΕΑΣ
Αλετρας Νικος Ανδρικοπουλος Δημητρης
Γιαννακοπουλος Σπυρος Γκολφινοπουλος Μαξιμος
Δημακοπουλος Διονυσης Διπλαρος Ορεστης
Κεφαλας Γεωργιος Κουρκουλος Χρηστος
Κυρολιβανος Κωνσταντινος Λεβεντακης Διονυσης
Παρασκευοπουλου Μαρια Παπαδοπουλος Αλεξανδρος
Σαλπογλου Μαριος Σγουρας Κωνσταντινος
Σπανοπουλος Ανδρεας Σπανοπουλος Αλεξης
Σταυριδης Αχιλλεας Στεφανοπουλος Κωνσταντινος
Στρατηγοπουλος Φιλιππος Τσουδα Μαριλια
Τσιγκα Σεμινα Φλογερας Νικος
Σολας Ηλειας Μουσχης Χαραλαμπος
Κωστοπουλος Χρηστος Μουσχης Ανδρεας
Κωστοπουλου Καλυψω Φρουδα Ανδριανα
Φρουδας Θεοφανης Φρουδα Ιωαννα
Σπανος Δημητρης Σπανδωνης Χρηστος

 

LAKERS BULLS HEAT BUCKS
Καβριγης Κωνσταντινος Αβραμοπουλος Διονυσης Γκραμης Βασιλης Αθανασοπουλος Παναγιωτης
Τσιγκας Γεωργιος Ζαχαροπουλος Ηλειας Σκουτας Νεκταριος Φλογερας Παναγιωτης
Γκριτζος Δημητριος Σκουτας Παναγιωτης Μκακαλαρος Νικος Αναστασοπουλος Ιωαννης
Παρασχης Σπυρος Μανικας Παναγιωτης Αλετρας Μιλτιαδης Δημεας Χρηστος
Μπακοπουλος Παναγιωτης Νικολακοπουλος Βασιλης Σαλπογλου Στεργιος Παυλακης Κωνσταντινος
Χατζηκυριακος Κωνσταντινος Τιμηλιδακης Νικος Παρασκευοπουλος Νικος Μπαρλος Χρυσοστομος
Μαντος Ηλειας Τιμηλιδακης Ρενος Κοασμοπουλος Γεωργιος Μπαρλος Ιωαννης
Κωστακος Βασιλης Παρασκευοπουλος Κυριακος Μανετας Παναγιωτης Γιαταγανας Γρηγορης
Κωστακος Μανωλης Κουζιος Μαριος Χρηστακης Κωνσταντινος Παπακανελος Γερασιμος
Φωτηνης Βασιλης Μαρουδας Νικος Στραβοκεφαλος Ελλισαιος Αρτινος Νικος
Πραπας Δημητριος Παναγακης Νικος Δημητρουκας Παναγιωτης Γαλανης Κωνσταντινος
Ντεμιρης Παναγιωτης Τσαλιδης Μαριος Αγγελοπουλος Σπυρος Γαλανης Χρηστος
Κυριακοπουλος Κωνσταντινος Καραγιαννης Σταυρος Δημορηχοπουλος Βασιλης Κυριαζοπουλος Δημητρης
Αθανασοπουλος Ορεστης            
Βρίσκεστε εδώ: Αρχική ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΠΑΣΚΕΤ Ανακοινώσεις Ομάδες και πρόγραμμα τουρνουά ακαδημιών - Χριστούγεννα 2014